En rahat diz üstü…

pepsikick_big

Yastık haberlerinden seri yapmak gibi bir düşüncem yoktu ama bu konuda yapılmış işler peşpeşe geliyor. Haberlerin kaynağı olan ABD tarafında bir bahar yorgunluğu mu var acaba? Bu kez Pepsi reklamında iyi tasarlanmış bir dizüstü görüyoruz. Malum dizüstü bilgisayarlar, kafanızı koyup uyumak için uygun değil.. Yukarıdaki desimde görülen bir model dizüstü tam da bu iş için.. Aslında Pepsi bilgisayarları yastık gibi görmeye başlayan uykusuz kalmış hedef kitleye extra kafeinli Kola öneriyor. Pepsi Kick… “Ninnilere gülü güle” demişler… Yastığa gelince; Şirin, Mac Versiyonu bulunup satınalınıp masanın üzerine konulası bir ürün.. (Satılmıyor olabilir.. Şu anda sadece bir reklam objesi.. Girişimcilere duyrulur)

Mehmet Emin Kelekçi

Mehmet Emin Kelekçi 80 yazı yazmış

Yazı navigasyonu


Yorumlar

 • eymen

  valla alıcısı varsa ben özel üretim yapabilirim. Beyaz kapitone kumaşa resmediriz mac’i elimizle. İçine çaput eskisi felan doldururuz. anneme diktiririz… zaten patchwork işine meraklanmaya başladım… kendim için değil – kızım için…

 • admin

  Elimizle resmederiz derken ne kastediyorsun? Zafer abinin çıkmayan kalemleriyle filan mı çizcez..

 • eymen

  evet… cetvel ve tekstil kalemi… istediğimiz renkte de yapabiliriz… sipariş usulü çalışabiliriz… isteyen varsa söylesin. numaratör de basarım… “emsalsiz” olur….

 • halid

  Sohbet çok hoş.. yastığa başını koymak isteyenler çok sanırım… Birkaç gündür uzun uzun koymama rağmen.. bahar mıdır, sıcak mıdır nedir diye diye uyuyoyorum bol bol, uyanamıyorum… aklıma yumuşacık yastık geldi.. Çok mu ehl-i keyif birisiyim. böyleysem çok mu kötü? falan filan… muhabbete mi ihtiyacım var yoksa dostlarla.. nedir? bunları yazmanın yeri midir?… Ne çok soru. eymencim hiç sevmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretli

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>