Genç Blog Yazarlarına ne tavsiye ediyorum?

Kimse bana “genç blog yazarlarına ne tavsiye edersiniz?” diye sormadı ama ben yüzsüzlüğü ele alıp bir tavsiyede bulunacağım..

Arkadaşlar, gençler! Bir blogunuz varsa ve yazmanız gerekiyorsa mutlaka yazın.. Eğer yazmanız gerektiği halde yazmazsanız, bir daha hiç yazamama tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yazmanız gereken önemli bir şeyi yazmadığınızda tekrar yazmaya başlamanız için daha önemli bir yazma nedeniyle karşılaşmanız gerekebilir. Çünkü falanca durumda yazmadıysanız ve şimdiki durumda yazarsanız, falanca durumu atlamış olacaksınız.. Falanca durumda yazmamış olan blog yazarı şimdiki durumda niye yazsın ki? Daha önemli bir yazma sebebiyle karşılaştığınızda ise bu yazma sebebinin daha önemli olması sizi utandırabilir..

Ben “Mavi Marmara” olayı ile ilgili yazmadım.. Ve sonrasında yazamadım bir türlü. Ancak Garanti Bankasıyla sıkıntı yaşayınca kendimi bir anda klavye başında buluverdim.. Doğrusu çok da ayıpladım kendimi. Bu yüzden ben ettim siz etmeyin tadında bir şeyler yazma ihtiyacı duydum.

Mehmet Emin Kelekçi

Mehmet Emin Kelekçi 80 yazı yazmış

Yazı navigasyonu


Bir Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretli

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>