Genç Blog Yazarlarına ne tavsiye ediyorum?

Kimse bana “genç blog yazarlarına ne tavsiye edersiniz?” diye sormadı ama ben yüzsüzlüğü ele alıp bir tavsiyede bulunacağım..

Arkadaşlar, gençler! Bir blogunuz varsa ve yazmanız gerekiyorsa mutlaka yazın.. Eğer yazmanız gerektiği halde yazmazsanız, bir daha hiç yazamama tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yazmanız gereken önemli bir şeyi yazmadığınızda tekrar yazmaya başlamanız için daha önemli bir yazma nedeniyle karşılaşmanız gerekebilir. Çünkü falanca durumda yazmadıysanız ve şimdiki durumda yazarsanız, falanca durumu atlamış olacaksınız.. Falanca durumda yazmamış olan blog yazarı şimdiki durumda niye yazsın ki? Daha önemli bir yazma sebebiyle karşılaştığınızda ise bu yazma sebebinin daha önemli olması sizi utandırabilir..

Ben “Mavi Marmara” olayı ile ilgili yazmadım.. Ve sonrasında yazamadım bir türlü. Ancak Garanti Bankasıyla sıkıntı yaşayınca kendimi bir anda klavye başında buluverdim.. Doğrusu çok da ayıpladım kendimi. Bu yüzden ben ettim siz etmeyin tadında bir şeyler yazma ihtiyacı duydum.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.