Aynı maçta üç takım karşı karşıya

Coke Zero: Foosball

BankAsya 1. Lig için hazırlanan reklam filimlerinden birinde böyle bir durum vardı sanırım. 18 takım aynı sahadaydı ve 18 kale aynı anda korunuyordu.. Bu sefer sadece 3 kale ve 3 takım var ama reklam değil gerçek.. (Aslında hem reklam hem gerçek)

Leo Burnett Budapeşte ofisinin Cocacola için hazırladığı kampanya.. “Dünyanın ilk üç taraflı langırt’ı” demişler.. “Hem Cocacola tadı hem de sıfır şeker olabiliyorsa herşey mümkündür” felsefesinden yola çıkmışlar. 🙂 

Masada kaç top oluyor acaba? O konuda bir şey göremedim. eğer 3 top oluyorsa oldukça adrenalinli olur heralde.. Bir vuruşta 2 top birden kaleye sokma ihtimali de var.. Sonuçta başarılı bir iş çıkmış.. Macarları tebrik ediyoruz ve biz de istiyoruz.. Bir de aklıma bu 3 kenarlı olabiliyorsa 4, 5, 6 filan kenarlı da olabilir mi acaba? O zaman daha da tantanalı olur herhalde..

Bir de bunu yeşil sahalara da yansıtmak lazım.. O da bi başka olur.. Şöyle beşgen bir sahada 5 takım ve 5 kale.. İsteyen istediği kaleye gol atabilir ve en az gol yiyen kazanır.. Düşünsenize ne stratejiler, ne işbirlikleri ve ne entrikalar döner.. Ama daha zevkli olacağından şüphem yok..

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.