Customaze Email Marketing

Customaze bir Alman şirketi. Ortaklarından biri Türk. Sevgili Aydın Okuyucu aynı zamanda iyi bir dost. Almanya’da Fabian Schultz ile birlikte kurdukları şirkette çok başarılı işler yapmışlar. Ürünleri genelde MS Dynamics ile ilgili:

  1. Document Management
  2. Email Marketing
  3. Customer History
  4. CTI Telephony
  5. Synchronization

Customaze’nin Email Marketing add-on’uyla ilgili biraz daha bilgi vermek istiyorum zira bu ürünün CRM 3.0 için olan versiyonunu Bimsa’da bizzat kullandım ve çok olumlu geribildirimler aldım.

MS CRM 3.0 ve yeni versiyon olan 4.0 üzerinden toplu email gönderme olanaklarından faydalanabiliyoruz ancak gönderdiğimiz emailler ile ilgili açılma, okunma ve tıklanma bilgileri içeren raporlar alamıyoruz. Email marketing add-on’uyla hem toplu kampanya gönderimlerimizi çok iyi hazırlanmış bir arayüzden hızlıca gönderebiliyoruz hem de çok ayrıntılı geribildirim raporları alabiliyoruz. Gönderdiğimiz CRM ilgili kişilerinden hangileri mailimizi açmış, hangileri, hangi kampanyalarımız ile ilgilenmiş raporlayabiliyoruz. Hatta ilgili kişilerimiz mailimizi dünya üzerinde hangi koordinatlar üzerindeyken açmış bilgisini bile alabiliyoruz. Bunlara ilaveten çok iyi hazırlanmış bir newsletter editörü de mevcut. Burada email newsletter template’leri hazırlayabiliyor, kişiye özel alanlar ekleyebiliyoruz.

Ayrıntılı bilgi için demo video’sunu izleyebilirsiniz.


1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.