En rahat diz üstü…

,

pepsikick_big

Yastık haberlerinden seri yapmak gibi bir düşüncem yoktu ama bu konuda yapılmış işler peşpeşe geliyor. Haberlerin kaynağı olan ABD tarafında bir bahar yorgunluğu mu var acaba? Bu kez Pepsi reklamında iyi tasarlanmış bir dizüstü görüyoruz. Malum dizüstü bilgisayarlar, kafanızı koyup uyumak için uygun değil.. Yukarıdaki desimde görülen bir model dizüstü tam da bu iş için.. Aslında Pepsi bilgisayarları yastık gibi görmeye başlayan uykusuz kalmış hedef kitleye extra kafeinli Kola öneriyor. Pepsi Kick… “Ninnilere gülü güle” demişler… Yastığa gelince; Şirin, Mac Versiyonu bulunup satınalınıp masanın üzerine konulası bir ürün.. (Satılmıyor olabilir.. Şu anda sadece bir reklam objesi.. Girişimcilere duyrulur)

4 cevaplar
 1. eymen
  eymen says:

  valla alıcısı varsa ben özel üretim yapabilirim. Beyaz kapitone kumaşa resmediriz mac’i elimizle. İçine çaput eskisi felan doldururuz. anneme diktiririz… zaten patchwork işine meraklanmaya başladım… kendim için değil – kızım için…

  Yanıtla
 2. eymen
  eymen says:

  evet… cetvel ve tekstil kalemi… istediğimiz renkte de yapabiliriz… sipariş usulü çalışabiliriz… isteyen varsa söylesin. numaratör de basarım… “emsalsiz” olur….

  Yanıtla
 3. halid
  halid says:

  Sohbet çok hoş.. yastığa başını koymak isteyenler çok sanırım… Birkaç gündür uzun uzun koymama rağmen.. bahar mıdır, sıcak mıdır nedir diye diye uyuyoyorum bol bol, uyanamıyorum… aklıma yumuşacık yastık geldi.. Çok mu ehl-i keyif birisiyim. böyleysem çok mu kötü? falan filan… muhabbete mi ihtiyacım var yoksa dostlarla.. nedir? bunları yazmanın yeri midir?… Ne çok soru. eymencim hiç sevmez.

  Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.