Iphone’u öttürmek…

ocarina

Telefonlar cebimize girdikten sonra önce saat oldular.. Akabinde hesap makinası geldi. Sonra hızla yenileri eklenmeye başladı: Oyun konsolu, Radyo, GPS, bilgisayar ve hatta el feneri.. Şimdi hazır olun. Iphone için yazılım geliştiren Smule adındaki bir firma malum dokunmatik ekranı da kullanarak telefonu bir müzik aletine dönüştürmüş. Çok yaratıcı ve de videolarından izlediğim kadarıyla çok da başarılı.. Smule Ocarina..

Ayrıca “Sonic wox” adında ses değiştirici bir yazılımları da var. Iphone ile birini işletmek vesaire gibi bir halt karıştırmak istediğinizde ahizenin üzerine selpak mendil koyma filan gibi demodeliklere girmenize hiç gerek yok..

Şimdi Linkler: Smule, video 1 ve video 2

3 cevaplar
  1. özkan
    özkan says:

    Az önce denk geldim ben de video sitesinden. Ocarina tarzı muzik aletlerine ilgim büyük olduğundan ocarina ile ilgili videolarda rast geldim videoya. Gerçek mi diye merak ederken iphona ocarina “Türkçe” aramalarından buraya denk geldim. Evet müthiş bir icatmış =)

    Yanıtla

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] iPhone Ocarina – Iphone’u öttürmek… […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.